چین خواستار تقویت ارتباط با کره شمالی شد + ویلشر: با جدایی ونگر همه چیز می‌تواند تغییر کند- کانی شیمی -پارس شیمی

خبرگزاری فارس: ونگ یی وزیر خارجه چین گفت این کشور مایل است به نقش سازنده خود در یافتن راه‌حل سیاسی برای مسئله شبه جزیره کره ادامه دهد
جمعه گذشته دیداری تاریخی میان سران دو کره در روستای آتش‌بس مرزی انجام گرفت و طرفین برای تعطیلی سایت آزمایش اتمی کره شمالی توافق کردند.

به نوشته خبرگزاری رویترز، ونگ در سفر به پیونگ یانگ گفت چین کاملا از تعهد کره شمالی برای خلع سلاح اتمی در شبه جزیره کره حمایت می‌کند و همچنین حامی تصمیم کره شمالی برای تمرکز بر توسعه اقتصادی است.

قرار است اواخر ماه می یا اوایل ماه ژوئن سران کره شمالی و آمریکا با یکدیگر دیدار کنند.

وزیر خارجه چین ضمن تبریک به کره شمالی برای نشست موفقیت‌آمیز میان سران دو کره، اظهار امیدواری کرد نشست میان کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نیز موفق خواهد بود.

ونگ یی در سفر به کره شمالی گفت «چین خواستار تقویت ارتباطات خود با کره شمالی و ادامه نقش مثبتش در یافتن راه حل سیاسی برای مسئله شبه جزیره کره است».

خبرگزاری فارس: ونگ یی وزیر خارجه چین گفت این کشور مایل است به نقش سازنده خود در یافتن راه‌حل سیاسی برای مسئله شبه جزیره کره ادامه دهد.

——————-

خبرگزاری میزان: هافبک آرسنال گفت: با جدایی رئیس (ونگر) همه چیز کمی تغییر می‌کند، زیرا نمی‌دانم چه کسی قرار است فصل آینده سرمربی تیم شود
خبرگزاری میزان: هافبک آرسنال گفت: با جدایی رئیس (ونگر) همه چیز کمی تغییر می‌کند، زیرا نمی‌دانم چه کسی قرار است فصل آینده سرمربی تیم شود.

ویلشر در این خصوص اظهار داشت: در مورد قراردادم هیچ چیزی هنوز تغییر نکرده و شرایط مثل قبل است. هنوز در حال مذاکره‌ایم. با جدایی رئیس (ونگر) همه چیز کمی تغییر می‌کند، زیرا نمی‌دانم چه کسی قرار است فصل آینده سرمربی تیم شود و این می‌تواند همه چیز را تغییر دهد. با این حال ما هنوز در حال مذاکره هستیم و من و باشگاه امیدواریم بتوانیم به توافق برسیم.

قرارداد جک ویلشر با آرسنال در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و در حالی که او امیدوار بوده قراردادش تمدید شود، حالا با رفتن آرسن ونگر، ممکن است شرایط تغییر کند.تیم یوونتوس به دنبال جذب این بازیکن جنجالی است.

Posted on: می 25, 2018, by : kanishimi

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *