مهاجری: با حداقل‌ها به جدال حداکثری‌ها می‌رویم- کانی شیمی -پارس شیمی

خبرگزاری تسنیم: رضا مهاجری، سرمربی پدیده در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: به نوبه خودم سال جدید را تبریک می‌گویم
خبرگزاری تسنیم: رضا مهاجری، سرمربی پدیده در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: به نوبه خودم سال جدید را تبریک می‌گویم. امیدوارم سال 97 سالی سرشار از مهر و محبت باشد و پر از اتفاقات خوب. فردا بازی سختی داریم. همیشه استقلال و پرسپولیس شرایط ویژه‌ای دارند. به رغم تمام مشکلات خیلی سعی کردیم بچه‌ها را آماده بازی کنیم و یک بار دیگر با حداقل‌ها به جدال حداکثری‌ها برویم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در ادامه تصریح کرد: اکنون نگاه و صحبت من با شخص اول استان است. متأسفانه شهر ما تیم مشکی‌پوشان را از دست داد. شاید برای من سقوط مشکی‌پوشان سخت‌تر از همه باشد، زیر این تیم با خود من رشد کرده بود و به اینجا رسید. شاید اکنون مشکی‌پوشان برای ماندن در لیگ برتر نیاز به یک معجزه داشته باشد. امیدوارم به نحوی رفتار نشود تا پدیده هم به روز مشکی‌پوشان دچار شود و شهر مشهد حداقل یک نماینده در لیگ برتر داشته باشد. اکنون فقط استاندار می‌تواند به ما کمک کند. رفتن از پدیده راحت‌ترین کاری بود که ما می‌توانستیم انجام دهیم. هم من و هم بازیکنانم پیشنهادهایی داشتیم، اما ایستادیم و خواستیم به شهرمان کمک کنیم.

در ادامه نشست خبری مدیر رسانه‌ای باشگاه پدیده در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر بدهی باشگاه پدیده به ایگور پراهیچ و خطر کسر امتیاز از این تیم گفت: ما قرار بود هر 10 روز یکبار 10 هزار دلار به این بازیکن پرداخت کنیم. قسط دوم ما هم قرار بود پرداخت شود که این انتقال از طریق صرافی صورت می‌گیرد. ما پول را پرداخت کرده‌ایم، اما بانک مقصد این پول را برگشت داد. تمام اسناد این قضیه هم مشخص است و از طریق وکیل باشگاه به اطلاع وکیل پراهیچ رسیده است. باید پراهیچ تصمیم بگیرد و شماره حسابی به ما بدهد تا بتوانیم این پول را به او انتقال دهیم یا باید وکیل ما به ترکیه برود و در آنجا این پول را به صورت نقد به وکیل پراهیچ پرداخت کند. همان‌طور که گفتم تمام مراحل انتقال وجه انجام شده اما بانک مقصد پول را برگشت داده است. این تمام چیزی بود که از این پرونده موجود است.

مهاجری با اشاره به مصدومان تیمش در دیدار مقابل پرسپولیس گفت: تنها مصدوم ما شهاب گردان است که شرایطش رفته‌رفته بهتر می‌شود. تصمیم گرفتیم در مورد او ریسک نکنیم تا شرایطش بهتر شود. متأسفانه آقاجان‌پور و مهدی‌خانی هم در تمرینات دچار شکستگی بینی شدند. میلاد کمندانی هم یک مقدار از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت است. سایر بازیکنان‌مان همه در سلامت کامل به سر می‌‌برند و با صلاحدید ما بازی خواهند کرد.

مهاجری با اشاره به حضور با انگیزه بازیکنان تیمش در تمرینات پدیده تصریح کرد: بازیکنان ما اینقدر با وجود تمرین می‌کنند که دو سه بازیکن‌مان مصدوم شدند. آنها با انگیزه تلاش می‌کنند و ما باید درون‌شان انگیزه ایجاد کنیم. ما در نیم‌فصل دوم صنعت نفت را بردیم، اما اتفاقی نیفتاد. ترمز استقلالِ آماده را کشیدیم اما اتفاقی رخ نداد. سپیدرود را شکست دادیم اما باز هم شاهد اتفاقی نبودیم. مگر تا کجا می‌شود تیم را تحریک کرد؟

وی ادامه داد: فردا بازی سختی با پرسپولیس داریم. این تیم در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و از بازیکنان و کادر فنی بسیار خوبی بهره می‌برد. پرسپولیس از طریق هوادارانش هم حمایت می‌شود و لیدرهای خود را هم به شهر ما آورده است. امیدوارم فردا هواداران ما هم حمایت‌مان کنند و انگیزه بازیکنان ما در این دیدار به نحوی باشد که بتواند به ما کمک کند تا بازی خوبی ارائه دهیم. این انگیزه باید از یکجا به تیم ما تزریق شود، اما متأسفانه در این زمینه شهر ما ضعیف عمل می‌کند. مشکلات زیادی در این مدت داشتیم که از سال گذشته به سال جدید منتقل شده است.

وی با بیان اینکه پس از نتایج خوب پدیده مسئولان از این تیم حمایت نکردند، تصریح کرد: همه شرایط ما را می‌دانند. ما توان کسب امتیازات لازم در دیدارهای آتی را داریم. تمام هم و غم ما این است که پدیده را در لیگ برتر نگه داریم و مهم نیست فصل بعد چه اتفاقی می‌افتد. متأسفانه شاهد برخی شیطنت‌ها هستیم و شب بازی با پرسپولیس بحث مربوط به ایگور پراهیچ را مطرح می‌کنند. با این حال در تمرینات تلاش می‌کنیم حس خوبی به هم بدهیم. من قبل از تمرین درگیری زیادی دارم. گوشی من اسرار بچه‌هاست که مثل امانت نزد بوده است. حفظ انگیزه برای تمرینات سخت است و امیدوارم جاهای دیگری ما را ببینند. واقعاً نمی‌توانیم این بار سنگین را تنها به دوش بکشیم. هر چند کمی دیر شده اما الان هم می‌توانیم دست هم را بگیریم و امتیازات لازم را کسب کنیم.

Posted on: آوریل 14, 2018, by : kanishimi

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *