علیپور: ظرف ۳ روز، دو جشن بزرگ گرفتیم!- کانی شیمی -پارس شیمی

 خبر ورزشی: علی علیپور، آقای گل قائمشهری پرسپولیس یک‌شنبه گذشته به ورزشگاه تختی تهران رفت تا از نزدیک شاهد صعود نساجی مازندران باشد

من این حرف را نزدم و فقط گفتم با امتیاز برمی‌گردیم. در دیدار برگشت در تهران، الجزیره را شکست می‌دهیم و به یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌رسیم.

ته دلم یک چیزی می‌گفت اگر قرار به لیگ برتری شدن باشد این فصل باید بشود. مالک باشگاه آقای صنیعی‌فر هزینه کرده و مدیران و مربیان شناخته‌شده‌ای هم بالای سر تیم بودند، به همراه بازیکنان پرتلاش مثل محمد عباس‌زاده. البته مهم‌تر از همه حمایت هواداران و پیشکسوتان نساجی بود که در طول فصل یک لحظه هم تیم خود را تنها نگذاشتند. دست تک‌تک این افراد و کسانی که الان در ذهن ندارم و زحمت کشیدند، درد نکند.

یعنی بازی مساوی می‌شود؟!

 البته برای تو یک هفته فوق‌العاده!

بله، بالاخره نساجی طلسم را شکست و مردم شهر از این بابت شاد و خوشحال بودند. حق این تیم بود که لیگ برتری شود و روز آخر هم با قدرت به هدف رسید.

 شنیدیم قائمشهری‌ها تا صبح جشن گرفته و شاد بودند.

 (به شوخی) یعنی به عنوان یک مهاجم نمی‌خواهی آقای گل آسیا شوی؟!

هرکس زندگی خودش را دارد و دوست ندارم در خصوص این مسائل صحبت کنم. اغلب فوتبالیست‌ها هم بی‌حاشیه هستند ولی متأسفانه اخبار زندگی خصوصی آنان بیش از حد بزرگنمایی می‌شود. در مورد خودم فقط می‌توانم از همسرم و خانواده‌ام تشکر کنم که آرامش را در زندگی من حاکم کرده‌اند تا فقط به تمرین و مسابقه فکر کنم.

(دوباره با خنده) بگویید ۳ روز فوق‌العاده! باور کنید از این بهتر نمی‌شد. جمعه با پرسپولیس جشن قهرمانی گرفتیم و یک‌شنبه با نساجی جشن صعود. خوشحالم که مردم قائمشهر و استان مازندران شاد شده و به آرزوی ۲۴ ساله خود رسیدند.

عکس‌هایت در رختکن نساجی همه جا منتشر شده.

اخلاق مرا حداقل شما می‌شناسید. دنبال عناوین فردی نیستم. همه چیز را برای تیم می‌خواهم و این اولویت دارد. مهم قهرمانی پرسپولیس بود که حاصل شد و سایر موارد اهمیتی ندارد.

 خبر ورزشی: علی علیپور، آقای گل قائمشهری پرسپولیس یک‌شنبه گذشته به ورزشگاه تختی تهران رفت تا از نزدیک شاهد صعود نساجی مازندران باشد. دیروز که با او حرف می‌زدیم، بسیار خوشحال بود و… بهتر است خودتان مصاحبه ما با علیپور را بخوانید که خواندنی است.

خدا را شکر همه چیز خوب است. ما در لیگ برتر قهرمان شدیم و توانایی خود را نشان دادیم. در لیگ قهرمانان آسیا هم به عنوان تیم اول گروه خود بالا رفتیم که همه این‌ها نشان‌دهنده قدرت پرسپولیس است.

فوتبال قابل پیش‌بینی نیست اما فکر می‌کنم از امارات با امتیاز به تهران برمی‌گردیم.

مگر می‌شود کسی از آقای گلی بدش بیاید ولی من مهاجمی هستم که بیشتر دوست دارم در خدمت تیم باشم. توجهی هم به این مسائل ندارم. کار خودم را دنبال می‌کنم و اگر هم فرصتی به وجود بیاید، استفاده می‌کنم.

این نظر لطف شماست.

دوشنبه هفته آینده در حالی باید به مصاف الجزیره در امارات بروید که خیلی‌ها پرسپولیس را از پیش برنده می‌دانند.

 فکر می‌کنی بتوانید از امارات با دست پر برگردید؟

در لیگ قهرمانان آسیا هم دنبال آقای گلی هستی؟

نه، در لیگ قهرمانان نه حریفی از پیش برنده است و نه از قبل بازنده، بنابراین ما روی کار خودمان تمرکز کامل داریم و به این صحبت‌ها توجهی نمی‌کنیم.

 راستی علی علیپور چرا این‌قدر بی‌حاشیه است؟

(می‌خندد) بله، دوست داشتم در جشن صعود تیم شهرم شریک باشم. بعد از برد ۶ بر صفر مقابل راه‌آهن و صعود به لیگ برتر به رختکن نساجی رفتم تا به آقاجواد (نکونام)، کادر فنی نساجی، علی امیری مدیرعامل و دوست خوبم محمد عباس‌زاده و سایر بازیکنان و اعضای تیم تبریک بگویم. روز فوق‌العاده‌ای بود.

بی‌تعارف فکرش را می‌کردی نساجی لیگ برتری شود؟

 بسیار خب، اگر موافق باشی در خصوص پرسپولیس صحبت کنیم. از دوشنبه استارت مجدد تمرینات زده شد. اوضاع تیم چطور است؟

 نه، جدی می‌گوییم. در روزگاری که برخی فوتبالیست‌ها هر روز یک حاشیه جدید می‌سازند، تو خودت را حفظ کردی.

Posted on: می 23, 2018, by : kanishimi

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *