ترابی: هیچ بازیکنی بی‌انگیزه نیست- کانی شیمی -پارس شیمی

خبرگزاری تسنیم: مهدی ترابی در تمرین عصر امروز (دوشنبه) تیم ملی اظهار داشت: شرایط تمرینات خیلی خوب است. درست است که سه نفر هستیم، اما انگیزه‌‌مان خیلی بالاست
خبرگزاری تسنیم: مهدی ترابی در تمرین عصر امروز (دوشنبه) تیم ملی اظهار داشت: شرایط تمرینات خیلی خوب است. درست است که سه نفر هستیم، اما انگیزه‌‌مان خیلی بالاست. تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا تمرینات خوبی انجام دهیم و بتوانیم نظر آقای کی‌روش را جلب کنیم. با اضافه شدن بازیکنان لژیونر و حضور بقیه بازیکنان تمرینات‌مان را بهتر و کامل‌تر انجام می‌دهیم. سرمربی تیم ملی با توجه به اینکه الان سه نفر در تمرینات حضور دارند بیشتر ما را می‌بیند. الان انگیزه‌ بازیکنان به خاطر نزدیکی جام جهانی خیلی زیاد است و هیچ بازیکنی بی‌انگیزه نیست. بازی با ازبکستان می‌تواند به بازیکنان جوان کمک کند و با برد در بازی‌های دوستانه روحیه‌مان هم بالاتر می‌رود.

وی در پاسخ به این سؤال که با توجه به حضور کم‌تعداد بازیکنان در تمرینات تیم ملی و دیر اضافه شدن بازیکنان لژیونر و بقیه بازیکنان تیم ملی، آیا تیم ملی با هماهنگی در مسابقات تدارکاتی شرکت می‌کند، گفت: بله، برای اولین بار نیست که کنار هم هستیم، قطعاً بازی‌های تدارکاتی می‌تواند به ما کمک کند.

ترابی درباره این موضوع که خط حمله تیم ملی جزو نقاط قوت ایران است، علیرضا جهانبخش آقای گل لیگ هلند شد، کریم انصاری‌فرد در آستانه آقای گلی در لیگ یونان است و بقیه مهاجمان هم آماده هستند و این موضوع چقدر می‌تواند به ما کمک کند، تصریح کرد: به‌هرحال این موضوع خیلی می‌تواند به ما کمک کند. آقای گل شدن علیرضا در لیگ هلند بازتاب خوبی داشت و بقیه بچه‌ها نیز انگیزه خوبی دارند و سردار، کریم و مهدی طارمی و بقیه مهاجمان هم قطعاً می‌توانند کمک کنند.

Posted on: می 26, 2018, by : kanishimi

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *