برخورد کامیون و قطار در شوشتر + تساوی بی‌فایده تراکتورسازی و سپاهان- کانی شیمی -پارس شیمی

خبرگزاری مهر: مهرداد انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: بی‌احتیاطی راننده خودروی کامیون موجب برخورد یک دستگاه کامیون و قطار مسافری در محدوده شهرستان شوشتر شد
مدیرکل راه‌آهن زاکرس بی‌احتیاطی راننده خودروی کامیون را علت اصلی این حادثه دانست و تصریح کرد: اقدامات مقتضی برای حصول اطمینان برای ادامه مسیر توسط همکاران در محل حادثه انجام شد.

وی افزود: در حادثه قطار مسافری در شوشتر دقایقی قطار مسافری جهت حصول اطمینان از تلفات جانی متوقف شد و پس از حصول اطمینان از عدم تلفات و انجام اقدامات لازم به راه خود ادامه داد.

انصاری با بیان اینکه بی‌احتیاطی خودروی کامیون حادثه‌ساز شد، گفت: برخورد کامیون و قطار مسافری در شهرستان شوشتر تلفات جانی به‌همراه نداشت و قطار مسافری مسیر خود به سمت تهران را ادامه داده و دقایقی بعد از سانحه وارد اندیمشک شد.

خبرگزاری مهر: مهرداد انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: بی‌احتیاطی راننده خودروی کامیون موجب برخورد یک دستگاه کامیون و قطار مسافری در محدوده شهرستان شوشتر شد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: آخرین دیدار هفته بیست‌و‌هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر از ساعت 18 امروز (شنبه) با انجام یک دیدار بین تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد که دو تیم به تساوی یک – یک رضایت دادند
ابتدا دانیال اسماعیلی‌فر در دقیقه 45 تراکتورسازی را پیش انداخت،‌ اما در ادامه مهدی شریفی در 71 کار را به تساوی کشید.

شاگردان ساغلام پس از دو شکست متوالی، با این تساوی 30 امتیازی شدند و همچنان در رده دهم جدول ایستادند و شاگردان ابراهیم‌زاده هم با 28 امتیاز در رده نهم جدول باقی‌ ماندند. با این تساوی بی‌فایده هر دو تیم تراکتورسازی و سپاهان همچنان خطر سقوط به دسته پایین‌تر را احساس می‌کنند.

خبرگزاری تسنیم: آخرین دیدار هفته بیست‌و‌هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر از ساعت 18 امروز (شنبه) با انجام یک دیدار بین تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد که دو تیم به تساوی یک – یک رضایت دادند.

قضاوت این دیدار را وحید کاظمی بر عهده داشت. او در این دیدار علی طاهران از تیم تراکتورسازی کارت زرد نشان داد.

Posted on: آوریل 9, 2018, by : kanishimi

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *