انگلیس در صدد تشکیل ائتلاف ضدروسی + ورود به کویر مرنجاب همچنان ممنوع است- کانی شیمی -پارس شیمی

خبرگزاری ایسنا: یک روزنامه انگلیسی نوشت، مقام‌های این کشور قصد دارند با استفاده از فرصت اجلاس‌های رهبران جهان در طی سال جاری میلادی شامل اجلاس‌ گروه هفت، گروه ۲۰، ناتو و اتحادیه اروپا، یک ائتلاف جهانی علیه روسیه تشکیل دهند
خبرگزاری ایسنا: یک روزنامه انگلیسی نوشت، مقام‌های این کشور قصد دارند با استفاده از فرصت اجلاس‌های رهبران جهان در طی سال جاری میلادی شامل اجلاس‌ گروه هفت، گروه ۲۰، ناتو و اتحادیه اروپا، یک ائتلاف جهانی علیه روسیه تشکیل دهند.

گاردین گزارش کرد، شواهد نشان می‌دهد که مخالفان دولت انگلیس نیز در داخل از تحریم‌های جدید علیه روسیه حمایت می‌کنند و در عین حال تمایل دارند کشورهای دیگر نیز به راهبرد آن‌ها برای «مهار» روسیه بپیوندند؛ راهبردی که شامل حوزه‌های امنیتی و سایبری، اتخاذ موضع نظامی از سوی ناتو، تحریم‌های بیشتر و مقابله با پروپاگاندای روسیه می‌شود.

روزنامه گاردین نوشت: دولت انگلیس تصمیم گرفته راهبردش را تغییر داده و به جای آرام کردن روسیه، وارد فاز تقابل مستقیم شود و معتقد است که زمینه‌های این رویکرد فراهم شده است.

بر همین اساس، وزیر خارجه این کشور پاسخ روسیه به حملات شیمیایی در سوریه و حادثه سالزبری را یک تحول دانسته و اعتقاد دارد که حمایت بین‌المللی برای اقدام بیشتر علیه روسیه شکل گرفته است.

او مدعی است: به احتمال زیاد انگلیس به دنبال مقابله با اشاعه اطلاعات دروغ از سوی روسیه و یافتن مکانیزمی برای اعمال پاسخگویی در قبال استفاده از سلاح‌های شیمیایی خواهد بود.

——————-

خبرگزاری ایسنا: مسئول گردشگری شرکت توسعه و عمران پایدار آران و بیدگل گفت: با توجه به بارندگی‌های شدید اخیر در منطقه کویر مرنجاب و خرابی مسیر مرنجاب ورود به این منطقه ممنوع است

وی تصریح کرد: البته ورودی جاده مرنجاب مشکل خاصی ندارد، ولی از گیت ورودی دوم (منطقه ارغوانی) به دلیل آبگرفتگی شدید و باتلاقی شدن مسیر امکان تردد نیست و برای حفظ جان و مال گردشگران توصیه شده است که تا اطلاع ثانوی گردشگران به منطقه مرنجاب مراجعه نکنند.

خبرگزاری ایسنا: مسئول گردشگری شرکت توسعه و عمران پایدار آران و بیدگل گفت: با توجه به بارندگی‌های شدید اخیر در منطقه کویر مرنجاب و خرابی مسیر مرنجاب ورود به این منطقه ممنوع است.

وی گفت: در صورت بازگشایی مسیر و رفع مشکلات تردد، خبر بازگشایی جاده از طریق مراجع رسمی به اطلاع عموم خواهد رسید. اما تا آن زمان خواهش می‌کنیم افراد از هیچ مسیری به منطقه ورود نکنند، اخباری داریم که برخی افراد از مسیرهای فرعی وارد می‌شوند و این کار درستی نیست.

سجاد میرزایی در گفت و گو با خبرنگار، در خصوص آخرین وضعیت کویر مرنجاب اظهار کرد: طبق هماهنگی با اداره میراث فرهنگی شهرستان و برای حفظ جان مسافران ورود به کویر مرنجاب ممنوع اعلام شده و هم‌چنان ورود به منطقه گردشگری مرنجاب امکان پذیر نیست.

Posted on: می 31, 2018, by : kanishimi

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *